Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

МАТЕРІАЛЬНО - ТЕХНІЧНА ТА

МАТЕРІАЛЬНО- МЕТОДИЧНА БАЗА

Свалявська початкова школі №2 з дошкільним підрозділом, Свалявської міської ради розташована у типовому приміщенні введеному в експлуатацію в 1976 році, яке знаходиться за адресою: вул. Ломоносова 14а , м. Свалява, Закарпатської області.

Приміщення закладу включає в себе:

• Двоповерхова будівля – 1
  • Класні      приміщення – 4
  • Роздягальні – 6
  • Туалети - 6
  • Групові    приміщення – 2
  • Спальні  - 2
  • Методичний кабінет – 1
  • Музично         - спортивний зал – 1
  • Медичний       кабінет – 1
  • Ізолятор – 1
  • Кухня – 1
  • Складські приміщення – 2
  • Коридори – 4
  • Кабінет  директора – 1
  • Пральня – 1
  • Підсобні приміщення – 2

Загальна площа всіх приміщень становить 948 м.кв.

Площа території закладу розділена на зони:

1.Навчально-ігрова зона - 868м.кв.

2.Спортивна зона -130 м.кв.

3.Господарська  зона - 100 м.кв.

4.Процент озеленення - 87%.

Загальна площа території складає -0,34 га.

Заклад освіти має власну автономну котельню. Вид палива - газ. Система водопостачання - централізована. Є проточна холодна та гаряча вода. Система очищення - централізована каналізація та вивіз побутових відходів. Система електрозабезпечення здійснюється від міської електромережі.

Система протипожежного захисту включає в себе обробку дерев'яних конструкцій, протипожежні щити, вогнегасники.

Система електрозахисту включає громовідвід, контури заземлення, випробування на міцність ізоляції, система запобігання та автоматики, запобіжний інвентарю діелектричні рукавиці, чоботи, килими).

Свалявська початкова школа №2 з дошкільним підрозділом  забезпечена необхідним твердим та м'яким інвентарем, а також необхідним посудом.

Для організації навчально-методичної роботи у Свалявській початковій школі №2 з дошкільним підрозділом зібрано необхідний демонстраційний та роздатковий матеріали до всіх розділів програми навчання у початковій школі та виховання у дошкільних групах. Підручниками, методичними посібниками, творами художньої літератури заклад забезпечений.