Педагогічний колектив

У Свалявській початковій школі № 2 з дошкільним підрозділом функціонує 4 початкові класи та 3 дошкільні групи. Працює в нашому закладі 15 педагогічних працівників. Це четверо  вчителів початкових класів, один  вчитель англійської мови, один  вчитель музичного мистецтва та музичний керівник, один вихователь групи продовженого дня, асистент вчителя, практичний психолог, а в дошкільних групах працює п"ять вихователів. Всі вони мають відповідну педагогічну освіту:  вищу та середню - спеціальну. Внаслідок атестації  троє вчителів початкових класів мають педагогічне звання " старший учитель", а інші  вищу кваліфікаційну категорію, першу кваліфікаційну категорію та 9 тарифний розряд. У навчально-виховному комплексі проводиться відповідна методична робота. В закладі працює шкільне методоб"єднання вчителів початкових класів та методоб"єднання вихователів дошкільних груп. Ними керують досвідчені педагоги,  майстри своєї справи. Робота в шкільних методоб"єднаннях дозволяє вчителям та вихователям обмінюватися думками та вивчати кращий досвід  своїх колег по роботі, а також вивчати кращі досвіди роботи інших новаторів педагогічної справи.