останнє відвідування 27.12.2017 09:55
Електронна адреса: [email protected]

Стіна

Не будемо гаяти часу…

Під час прогулянок,  коли ви відводите чи забираєте свою дитину з садочка або школи –  СПІЛКУЙТЕСЯ!

Для розвитку вашої дитини та ваших з нею відносин користуйтеся невеличкими рекомендаціями:

1.                   По дорозі в школу (садочок) поговоріть про настрій дитини, та налаштування на роботу. Побажайте їй успіху, зверніть увагу на правила поведінки на заняттях, і не тільки, та поділіться з нею ніжністю, що є запорукою хорошого настрою на весь день (скажіть, що любите, обійміть, поцілуйте).

2.                   Після уроків обов’язково подаруйте дитині свою увагу, тільки їй, не відволікаючись ні на що. Запитайте, що хорошого було сьогодні в школі, а що, можливо засмутило ваше чадо. Проявіть турботу та розуміння. Таке щоденне спілкування ввійде в звичку і згодом дитина сама буде вам все розповідати довіряючи та відчуваючи підтримку. Це стане в нагоді у підлітковий період, коли таке спілкування буде необхідним.

3.                   Під час дороги додому, щоб не нудьгувати можна пограти в ігри: «Додай всі цифри на номері машини» (розвиває мислення та швидкість реакції), «Назви мені: посуд, інструменти тощо» (розвиває мислительні операції, стимулює роботу головного мозку) , «Як називається одним словом:…?» (розвиток мислення та мовлення), «Чия машина приїде швидше?» (стимулює увагу та взаємодію з дорослим, дає можливість дитині вчитися сприймати програші у безпечному середовищі).

4.                   Слухайте та чуйте вашу дитину. Радьтеся з нею та просіть пробачення, якщо відчуваєте свою неправоту. Завжди разом шукайте вихід з проблемних ситуацій. Давайте дитині можливість відчути відповідальність за її дії та слова.

17 лист. 2017, 13:01
Данайканич Ольга Іванівна

Навчання та виховання дітей різних вікових категорій вимагає чимало зусиль, як від педагогів так і від батьків. Нашим завданням виступає об'єднання та взаємодія всіх ланок: батьків, дітей, педагогів, з метою гармонізації особистого розвитку дітей та покращення емоційних умов їх навчання, адже це є запорукою мотивації та бажання вчитися, що тягне за собою позитивні зміни та результати.

15 бер. 2015, 15:25