Наша історія

Свалявський навчально – виховний комплекс № 12 був створений у 1994 році на базі колишнього Дитячого комбінату  Свалявського заводу ВО   «Електрон». Дитячий комбінат був відкритий у 1976 році і його керівником була призначена Русин Маргарета Федорівна. Під керівництвом мудрого керівника розпочинали свою трудову діяльність  випускники Мукачівського педагогічного училища : Поцкова Г.І., Чиркова М.І.. Кеменяш Н.М., Лигирда І.Г., Личко Н.П., СокачМ.Ю., Таркович Н.І., Кобулей В.Г., Басюк М.О., музичний вихователь Пукіш Г.М., медична сестра Куруц О.О., завгосп Нодь О.Л.

З 1987 року керівником закладу стала Буняк Етела Петрівна, яка працює по сьогоднішній день.